LVM Kinnisvara: kinnistu Saaremaal hinnaga 6,9 eurot

LVM Kinnisvara 1. mai 2016

Saarte Hääl loosib koostöös LVM Kinnisvaraga kõigi lehetellijate vahel jaanipäevaks välja päris oma krundi Pihtla vallas Mustla külas.

Auhinnaks mineva enam kui 7000 m2 maatüki valimisel sai läbi kaalutud erinevate kruntide kõiki plusse ning kõnealune maatükk jääb kenasti sellesse 15 km raadiusse, millisel kaugusel Kuressaare linnast inimesed elada eelistavad. Täpsemalt – auhinnamaa on linnast 13 km kaugusel.

Mustlas asuv tükike Saaremaad on just selline, mis peaks ühtviisi meelepärane olema nii mandril elavatele saarlastele kui ka kohalikele saarlastele, aga miks mitte ka neile Saarte Hääle tellijaile, kes kusagil kaugemal elavad. LVM Kinnisvara juhatuse liikme Ingmar Saksingu sõnul on elamumaa funktsioon krundil olemas, seega saab võitja sinna hõlpsalt kas päris kodu või n-ö teise kodu rajada.

Selleks, et krundi juures oleks midagi päris ehedalt saaremaist, on seal jupp korralikku kiviaeda. “See on koht, mis on jäänud ootama toimekat omanikku, kes võtaks ette nii kiviaia- kui ka majaehituse, teeks selle koha päris valmis ja päris enda nägu,” ütleb Saksing.

Krunt asub suure maantee läheduses, ent mitte otse selle ääres. Samas on juurdepääsutee selleni väga korralik, sest kaugemal asub veel majapidamisi. “Maatükk on piisavalt suur, ei pea nägema hommikul ja õhtul, mida naaber pannile paneb,” märgib Saksing. Kes tahaks sellist krunti ise osta, peaks välja käima 5000 kuni 10 000 eurot. “Lehetellimus on kindlasti soodsam,” naerab Ingmar Saksing.

 

Tellimuse loosis osalemiseks saad vormistada siin

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×