LVM Kinnisvara: kinnisvaramaakler pilvedes ehk 5 tasuta töövahendit turuosalisele, vol 1

Ingmar Saksing 3. aug. 2011

Uus majanduskeskkond ja muutunud käitumisharjumused on kinnisvaramaakleri töö sidunud üheselt internetiga. Seejuures on maakleri töökeskkond internetis omakorda lokaalsetelt teenustelt järk-järgult kolinud pilveteenuste suunas.

Alljärgnevalt  5 tasuta (või osaliselt väikse tasu eest) veebipõhist rakendust, mille kasutamisega saab kinnisvaramaakler alustada igapäevast tööd kiiresti, lihtsalt ning praktiliselt igast internetiühendusega seadmest:

  1. Kinnistusraamat e-Kinnistusraamat on elektrooniline kinnistuandmete süsteem, mille kaudu saab kontrollida kinnistu andmeid. Andmed on jagatud neljaks jaoks, mis sisaldavad registriosa pealkirjaandmeid, kinnistu koosseisu-, omaniku -, koormatise/kitsenduse- ja hüpoteegi andmeid.
  2. Ehitisregister Kõik kasutajad saavad tasuta otsida registreeritud ehitisi, vaadata nende andmeid ning registrile esitatud dokumente.  
  3. Maa-amet Tutvuda saab maakatastris registreeritud katastriüksustega ja nende andmetega (sh ka nende suuruste ja asukohtadega) 
  4. Kinnisvaratehingute statistika Keskkonnast saab teha tasuta järelpärimisi juba tehtud kinnisvaratehingute kohta.
  5. Kinnistuportaal Rakendus pakub kiiret ja mugavat võimalust kinnistamisavalduse koostamiseks ja esitamiseks, kinnistamisavaldusega taotletava kande tegemise eest tasumisele kuuluva riigilõivu maksmiseks ning kinnistamisavalduse menetlusinfo reaalajas jälgimiseks.

LVM Kinnisvara: kinnisvaramaakler pilvedes

Ilmselt jääb professionaalse maaklerteenuse pakkumiseks nendest rakendustest väheks, seetõttu kirjutame turuosalistele vajalikest/kasulikest keskkondadest veel.

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×