LVM Kinnisvara: korraldame Eesti suurima esmaesitlustenädala

Ingmar Saksing 25. nov. 2019

Korraldame tänasest kuni 1. detsembrini Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares suure tutvumisnädala, mille raames esitleme esmakordselt seitsme päeva jooksul üle 100 uue korteri, ridaelamu ja eramu. Esmaesitluste kõrval on uksed avatud tutvumisnädalal ka kokku enam kui 400 soodsamad hinnad saanud kinnisvaraobjektil ja 27 uusarendusel.

Uudse lahendusena saavad ostjad tellida kinnisvara eksperthinnangu otse kampaanialehelt.

“Meie viimaste aastate statistika näitab, et inimesed eelistavad oma kinnisvara- ja pangaasju ajada kontoris käimise asemel üha enam elektroonilistes kanalites,“ märkis meie juhatuse liige ja kutseline hindaja Andres Sutt. „Avasime uudse tellimiskeskkonna, et võimaldada meie klientidel kokku hoida aega, mis kulub tavapärasele infovahetusele ja kokkulepetele,“ lisas ta.

Tutvumisnädal on mugav võimalus tutvuda korraga enamiku kinnisvaraobjektidega ning saada kohapeal infot finantseerimise, hindamise ja maaklerteenuste kohta. Septembris toimunud tutvumisnädalal külastas kampaanialehte 112 687 potentsiaalset ostjat, korraldati 457 tutvumisõhtut, mida külastas 211 peret, kes ostsid 81 kodu 5 800 000 euro väärtuses.

Esmaesitlused ja tutvumisnädala pakkumised leiad siit


LVM Kinnisvara: septembris toimunud tutvumisnädala 457 tutvumisõhtut külastas 211 peret.

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×