LVM Kinnisvara: korraldame Kuressaares taas Uue Kodu Päeva

Ingmar Saksing 27. sept. 2012

Korraldame sel laupäeval, 29. septembril, koostöös Swedbankiga viieaastase pausi järel Kuressaares taas Uue Kodu Päeva. Sel päeval tulevad ametlikule esmaesitlusele ka uued korterelamuprojektid Kuressaares. Uue Kodu Päeva eesmärk on tutvustada kinnisvarapakkumisi ja -arendusi, pakkuda nõu nii laenu, kindlustuse kui ka kinnisvara hindamise ja müümise kohta, jagada värskeid sisustusideid ning näpunäiteid ehitustöödeks või remondiks.

„Korraldame Kuressaares infopäeva, sest meie kliendid soovivad koduostu põhjalikumalt kaaluda. Uue Kodu Päevalt saab selleks mitmekülgset infot,” rääkis Heidi.

„Kodu ostmisel on praegu peamine ostuotsust mõjutav tegur hind. Seega tasub meie majast laupäeval läbi tulla, kuna esmaesitlusele tulevad nii mõnedki päris uued projektid ja kõiki kohaletulnuid ootavad meie ühise sügiskampaania parimad pakkumised,” sõnas Swedbanki Kuressaare kontori juhataja Ave Reimaa-Lepik.

Uue Kodu Päev toimub Swedbanki Kuressaare kontoris ja Ajamaja fuajees aadressil Tallinna 16. Külastajaid ootame kell 10-12. Tulla tasub kogu perega, sest tegevust leidub ka lastele.

Rohekm infot ürituse kohta leiab www.lvm.ee/uuekodupaev

LVM Kinnisvara: Merikotka Residents

LVM Kinnisvara: Uue Kodu Päeval esitletav Merikotka Residents

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×