LVM Kinnisvara: korteri või maja plaan kinnisvarapakkumise juures lühendab müügiperioodi

Ingmar Saksing 25. okt. 2010

Ühe kodu otsimine ja leidmine on pikk ning keeruline protsess. Tihti on pakkumisi tuhandeid ja kõigi nendega tutuvtumiseks võiks kuluda aastaid. Tahes tahtmata tuleb teha valik – mida täpsemalt uurida, mille kohta täiendavalt küsida ning mida seejärel üldse vaatama minna. Ja lõpuks otsustada – milline neist osta.

Seetõttu on oluline, et üks kinnisvarapakkumine koondaks võimalikult palju infot müüdava maja või korteri suuruse, seisukorra, kulude, asukoha ning paiknemise kohta. Jah, pildid on väga olulised. Jah, ka plaanid on tähtsad.

Kuidas plaanid ühele kinnisvarapakkumisele lisada?

Esmalt on vaja korteri või maja projekti paberil. Kui seda ei juhtu olema, siis võib selle omakäeliselt visandada. Selle alusel digitaalsete plaanide tellimine maksab sõltuvalt firmast, tähtajast ja lähteinfost (lihtsalt joonis, koopia projektist või .dwg fail) 390 .. 2500 krooni.LVM Kinnisvara: elamu plaani näidisLVM Kinnisvara: elamu plaani näidisLVM Kinnisvara: elamu plaani näidisLVM Kinnisvara: elamu plaani näidis

LVM Kinnisvara: elamu plaani näidis

LVM Kinnisvara: elamu plaani näidis, I korrus

Mis formaate kasutada?

Kui soovida plaane kasutada mitmetes portaalides, on need mõistlik lisada .jpg formaadis lisaks piltidele. See küll ei võimalda zoomimist, aga garanteerib, et plaanid jõuavad kõikidesse portaalidesse. Kvaliteetsem oleks neid lisada pakkumisele .pdf formaadis, kuid seda kõik kinnisvaraportaalid veel ei võimalda. Kallis? Jah! Maja või korter jääb müümata? Veel kallim!

Kuidas plaanid ühele kinnisvarapakkumisele lisada tasuta?

Alternatiivina on olemas tasuta (või väga väikse tasu eest) veebipõhised rakendused, mille kasutamisega saab alustada kiiresti ning ülevaatlike plaanide joonistamine neis on lihtne ning jõukohane arvuti tavakasutajale.

Alljärgnevalt on mõned lihtsad veebipõhised rakendused, mida kasutades saab plaane kinnisvarapakkumiste juurde ise valmistada:

1. Floorplanner.com Selle rakendusega saab vastavalt mõõtudele koostada nii 2D, kui 3D plaane. Firmadele on loodud võimalus logo lisamiseks. Tulemuse on korraliku resolutsiooniga, mille saab vajadusel ka uuesti paberile trükkida. Rakendus võimaldab kasutada hulga erinevaid materjale ning soovi korral lisada plaanidele ka mööbel. Isiklikuks kasutuseks mõeldud plaanid saab tasuta. Teistel juhtudel algavad hinnad 29$. 

2. Diakrit.com Diakrit on veebipõhine tööriist, kuhu saab upload´ida plaani (visandi), misjärel Diakrit’i joonestajad teevad sellest 2D, 3D või 3D² plaani. Vastavalt soovile saab selle möbleerituna või ilma. Kogu protsess võtab aega ühe tööpäeva. Selle rakenduse eeliseks on mugavus, samas on hind odavam, kui Eestist tellides. Hinnad algavad 19,95$

3. Sweethome3D.com Tasuta vabavara, mida on võimalik allalaadida oma arvutisse. Sisestades maja või korteri mõõdud saab tutvuda nii 2D, kui 3D mudelitega. Osaliselt (piiratud koguses) on ka võimalus plaanidele lisada mööbel.

4. Gliffy.com Gliffy on tasuta veebipõhine tarkvara, mis võimaldab luua nii korteri/maja plaane, kui ka graafikuid ja tehnilisi jooniseid. Kaasas on ka “Jaga” rakendus, mis võimaldab kutsutud sõpradel näha loodud jooniseid või sellest blogida. Gliffy leiab samuti Google Apps´dest. Tavakonto avamine ning kuni 5 plaani joonistamine on tasuta, rohkemate plaanide puhul tuleb loobuda 5$ kuus. 

5. Floorplanonline.com See keskkond võimaldab lahendusi iseteenindusest kuni täisteeninduseni. Valida saab ise tegemise ja tellimise vahel, aga saab kasutada ka vahepealset varianti – teha osa tööd ise ning osa tellida. Hinnad 59$ (iseteenindus) kuni 179$ (täisteenindus).

Plaanide lisamine kinnisvarapakkumisele on keeruline? Võta ühendust – lisame need pakkumisele!

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×