LVM Kinnisvara: leiame ostja 15 päevaga!

Ingmar Saksing 13. apr. 2011

Kinnisvaraturg ei ole see, mis ta oli 3 .. 4 aastat tagasi! Ostjaid ei ole! Pangad ei anna kinnisvara ostuks laenu! Müügiperioodid on pikad! Tänane tegelikkus ei ole mustvalge – tehinguid toimub, ostjad saavad laenu ja mõistiku hinnaga müük ei võta sajandeid. Kindlasti ei saa müüdud ülehinnatud kinnisvara ja kindlasti ei saa müügiga hakkama iga kinnisvaramaakler.

Et väited ei jääks teoreetiliseks, näitame praktiliselt, kuidas müüa tänasel kinnisvaraturul kortereid 15 päevaga. Kuidas see õnnestub on võimalik kõigil meie vahendusel proovida – palka meie meeskond ainuesinduslepinguga oma korterit müüma 15 päeva jooksul!

Millest algab edukas korteri müük?

Alustama peaks õige hinna määramisest. Kõrged ootused ei realiseeru ja pigem toovad kahju, kui kasu.

Kuidas me teame, et tegemist on turuhinnaga?

Oleme müünud tuhandeid kortereid erinevates Pärnu majades. Igapäevaselt peame läbirääkimisi tänastelt hinnatasemelt paljude ostjatega. Meie andmebaasis on ka täna rohkem kui 200 ostjat, kes on sobiva pakkumise korral valmis vormistama tehingu nädala-paari jooksul.

Kuidas ostja täna ostu finantseerib?

Paljudel tänastel ostjatel on raha endal olemas. Meie ostjate hulgas on ka palju neid kliente, kes on just oma kodu meie vahendusel müünud ning ostu saavad nad sobiva pakkumise korral vormistada kasvõi järgmine päev. Samas teeme tihedat koostööd kõigi pankadega, kes teevad aasta-paari tagusest ajast korteri ostuks tavatingimustest parema laenupakkumise.

Mida tähendab tavatingimustest parem laenupakkumine?

See tähendab ostjale madalamat omafinantseeringut, madalamat intressimäära ning väiksemat lepingutasu.

Kuidas on võimalik müüa kortereid ikkagi nii lühikese aja jooksul?

Ainult õigest hinnast ja heast laenupakkumisest täna korteri müügiks ei piisa. Samuti on vähe abi ainult kinnisvaraportaali pakkumise lisamisest. Oluline on põhjalik ettevalmistus müügiks ja turundus. Tegeleme müügi ettevalmistamisega ja paberimajanduse korraldamisega – küsime ka nõu teistelt omaala professionaalidelt. Kui korter on müügiks valmis, teeme piltilusad pildid.

Müügiks ettevalmistatud korterit pakume müügiks rohkem, kui 20 erinevas kanalis – ajalehtedes, kinnisvaraportaalides, välireklaamides.

Kui pakkumine sobib, mis saab edasi?

Mida muuta ei saa on kinnisvara asukoht, kõik muu on kokkuleppe küsimus. Kõikidele pakkumistele vastame, kõiki ettepanekuid kaalume. Kui esialgne pakkumine on oodatust madalam, kohtume ja anname nõu, kuidas saada kõrgem pakkumine. Miks mitte kohtuda Pärnus, Rüütli 41? Aga loomulikult on kõige lihtsam meile helistada +372 56 56 8000 ja öelda, et soovite oma korterile leida ostja 15 päevaga!

Pakkumine sobib, aga kõik muu on korraldamata?

Lihtne! Vajadusel suhtleme teie eest teie pangaga, leiame teile uue sobiva kodu, korraldame kolimise või uue kodu remondi.

Leiame ostja 15 päevaga! 

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×