LVM Kinnisvara: Pärnu linna kaart on täiesti salajane dokument

Ingmar Saksing 29. jaan. 2010

Viimasel kohtumisel Karin Noppel´i ja Eduard Stogov´iga leppisime kokku, et teeme City24 kinnisvaraportaali Pärnu koha pealt paremaks.

Ehk siis meie saadame neile Pärnu linna kaardi, kus kõik linnaosad ja nende piirid kirjas on ning nemad teevad vastavalt sellele muudatused portaalis. Nii saaksime Mai-, Papiniidu- ja Metsa elamupiirkonna asemel ühe ja õige Mai elamupiirkonna jne.

Mäletasin, et Pärnu linna kodulehel olen seda kaarti näinud. Kopeerin lingi and mission completed.  Selgus aga, et see linnaosadega Pärnu kaart on sealt jäljetult kadunud. Asemele pakutakse loendit, milliseid linnaosasid Pärnust leida võib. Helistasin linnavalitsusse, et olge hea, ei leia kaarti ülesse, ehk aitate. Peale väikest ootamist ühendati mind ametnikuga A.P., kes teatas, et saate küll sellise kaardi, aga see maksab. Küsisin, et, kui palju? Sain vastuse, et kui töö tehtud siis saab teada! Hallooo! Tahan teada, kust algab Rääma, kust Ülejõe ja see info maksab! Õnneks suutsin end tagasi hoida ja maksmiseks ei läinud.

Ühel hiljutisel kohtumisel tuli see meil ühe hea kliendiga jutuks. Tal selline kaart arvutis ja lahkesti nõus jagama!

Karin: siit see Pärnu kurikuulus ja ülisalajne kaart tuleb! Ja kõigile teistele ka, täiesti avalik ja täiesti tasuta …

Pärnu linna kaart

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×