LVM Kinnisvara: suur tutvumisnädal toob kinnisvaraturule uue hinnaprogrammi

LVM Kinnisvara 24. mai 2020

Korraldame 25.-31. maini Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares tutvumisnädala, mille raames esitleme esmakordselt seitsme päeva jooksul üle saja uue korteri, ridaelamu, maamaja ja eramu. Esmaesitluste kõrval on uksed avatud tutvumisnädalal ka kokku enam kui kolmesajal soodsamad hinnad saanud kinnisvaraobjektil ja 32 uusarendusel.

Uudse lahendusena alustame programmiga, mille raames saavad kõik uued või uue hinnaga pakkumised 2 nädala jooksul täiendava tähistuse ja positsiooni, tagamaks maksimaalset ostjate tähelepanu.

“Tänastele ostjatele pakuvad enim huvi uued või endisest madalama hinnaga kinnisvarapakkumised,“ märkis LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing. „Sellepärast oleme turule toonud programmi, mille raames pakume kõikidele oma klientidele võimalust tagada maksimaalne ostjate tähelepanu,“ lisas ta.

Tutvumisnädal on mugav võimalus tutvuda korraga enamiku kinnisvaraobjektidega ning saada kohapeal infot finantseerimise, hindamise ja maaklerteenuste kohta. Aprillis toimunud tutvumisnädalal külastas kampaanialehte 60 219 potentsiaalset ostjat, korraldati 192 tutvumisõhtut, mida külastas 55 peret, kes ostsid 42 kodu 3 200 000 euro väärtuses.

Suure tutvumisnädala pakkumised leiad siit

Suurel tutvumisnädalal on uue soodsama hinnaga pakkuda teiste hulgas Vana-Lõuna 31 asuv 2-toaline korter! Foto: LVM Kinnisvara

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×