LVM Kinnisvara: tutvumisnädal toob kinnisvaraturule suurimad allahindlused

Ingmar Saksing 11. sept. 2017

Korraldame esmaspäevast pühapäevani Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares tutvumisnädala, kus esitleme seitsme päeva jooksul enam kui 500 erihinnaga kodu! Uksed on avatud tutvumisnädalal kokku enam kui 2 miljonit eurot soodsamad hinnad saanud kinnisvaraobjektil.

Järelturu korterite ja majade kõrval tutvustame laupäeval lisaks uusarendusi. Kella 11 – 15 on võimalik broneerida erihinnaga kodu Tallinnas, Pärnu mnt 126, Soo 7, Vääna 3, Vana-Kalamaja 23/25, Harjumaal, Kiili vallas, Õie tee 7 ja Pärnus, Ringi 60, Suur-Jõekalda 2, Malmö 23, Suur-Sepa 26, Tiiru 4, Sääse4, Pühavaimu 21, Rohu 8A, Villa 1 ning Pärnumaal, Tammiste külas, Orava tee 3.

Tutvumisnädala eesmärk on anda kõigile mugav võimalus tutvuda korraga enamiku uute kinnisvaraobjektidega ning saada kohapeal infot finantseerimise, hindamise ja maaklerteenuste kohta.

Meie poolt tutvustatavatele kinnisvaraobjektidele on omapoolse finantseerimispakkumise teinud Swedbank, SEB ja Nordea Pank ning finantseerimise alast nõu saab kõikidel kinnisvaraobjektidel kohapeal.

Lisainfo ja ülevaade tutvumisnädalal toimuvast tutvumispäevadest leiad: www.lvm.ee/tutvumisnadal

 

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×