LVM Kinnisvara: üle-eestilised kaubandusettevõtted on taas leidmas Pärnut!

Ingmar Saksing 11. apr. 2011

Viimase poole aasta jooksul on kasvanud huvi Pärnu kaubanduspindade vastu. Pärnu Sillakeskuse põhjal võib öelda, et korralikud kaubanduspinnad ei seisa pikalt tühjalt.

Aasta alguses vabanenud mööblipoe Home4You pindade vastu hakkasid huvi tundma sellised mööblipoed nagu Mööbliait ja Ananke. Tänaseks võime öelda, et mõlemad ettevõtted on oma esinduse Pärnusse toonud. Oma sisult ja toodetelt on tegemist väga erinevate mööblikauplustega.

Mööbliait, kellel üle Eesti on peale vastavatud Pärnu esinduspoe ka poed Rakveres, Tallinnas, Narvas ning kaks poodi Tartus. 1998. aastal tegevust alustanud ettevõte eesmärgiks on pakkuda oma klientidele vana-Euroopa antiikmööblit kui ka uue aja klassikalises stiilis mööblit. Mööbliaida esindaja Urmas Koorits: “Plaanisime Pärnusse tulla juba mitu aastat, sest paljud kliendid kutsusid meid, samas ei olnud meile sobivat pinda. Nüüd võime öelda, et Sillakeskuses avatud esindus on suurepärane ning Pärnusse tuleku ootamine tasus end ära.”

Mööbliaida kõrval uksed avanud mööblipood Ananke tegeleb mööbli jaemüügiga alates 2000. aastast. Tegemist on Haapsalust alguse saanud perefirmaga, kellel on esindused täna Haapsalus, Paides ja Tallinnas. Ananke peamiseks müügiartikliks on projekteeritav Eestis valmistatud köögimööbel (projekteerimine, paigaldamine) ning liuguksed ja kapisisud (korvid, riiulisüsteemid). Samuti pakutakse klientidele laias valikus kodu-mööblit.

Mõlemad ettevõtted ei ole varem Pärnus tegutsenud, mis annab märku sellest, et ettevõtjate huvi Pärnu vastu on kasvamas ning julgus ettevõtteid laiendada on samuti tõusmas.

Sillakeskus asub Pärnu linna Pärnu jõe vasakkaldal Papiniidu piirkonnas. Uue Papiniidu silla vahetusläheduses on 8-korruseline büroo- ja ärimaja, mille juurde kuuluvad veel kolm eraldiseisvat hoonet. Sillakeskust võib pidada ehitus-, sisustus, mööbli- ja kodukaupade keskuseks Pärnu linnas. Näiteks on keskuse territooriumil tegutsevad sellised firmad nagu suurim Eesti ehitus-, viimistlus- ja aiakaupade pood Bauhof. Lisaks on keskuse territooriumil veel üle 30-ne teenuse pakkuja ja büroohoone kliendi.

Sillakeskus Sillakeskus Sillakeskus

Sillakeskus – Papiniidu 5, Pärnu

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×