LVM: kontaktivaba maaklerteenus kasvab kiiresti

LVM Kinnisvara 8. apr. 2020

Eriolukorra teisel päeval video-maaklerteenuse avanud LVM Kinnisvaras sõlmivad kliendid juba 10% müügikokkuleppeist kontaktivabalt.

“Me ei tea täna, kas kontaktivaba maaklerteenuse menu taga on eriolukord või oluline ajasääst, aga see võeti palju kiiremini omaks kui ootasime,” selgitas LVM Kinnisvara juhataja Ingmar Saksing.

Tema kinnitusel kavatses ettevõte algul tutvustada videokõne kaudu eeskätt müügipakkumisi, kuid pidi töö käigus kiirelt teenusteringi laiendama. “Täna sõlmime videosilla teel näiteks müüjatega maaklerteenuse lepinguid, nõustame klienti müügil ja ostul ja peame isegi mitmepoolseid hinnaläbirääkimisi,” lisas Saksing.

Nii lõpetas äsja läbirääkimised ja allkirjastas mitmepoolse müügikokkuleppe näiteks LVM Kinnisvara maakler Ilmar Tedremaa. “Läbirääkimistel olid müüjateks kolm pärijat korraga,” selgitas Tedremaa. “Muretsesime küll, kas saame sellised läbirääkimised videosilla vahendusel peetud, aga proovisime ja saime.”

Nõustamisel huvitab kliente eeskätt pankade laenupoliitika, tehingute toimumine ja isegi notaribüroode töötamine eriolukorra ajal. “Pangad laenavad edasi, aga tingimused klientidele võivad erineda,” rõhutas Saksing. “Tehingud toimuvad, kuigi hindade üle kaubeldakse rohkem. Ja notaribürood on, mõne viirusest põhjustatud erandiga, avatud ja töötavad, kuigi allkirjastamise juurde enam tervet pere võtta ei saa.”

Eesti vanimate kinnisvarabüroode hulka kuuluv LVM Kinnisvara tõi juba eriolukorra teisel päeval turule kontaktivaba maaklerteenuse, kus maaklerid tutvustavad ostjatele objekte videosilla vahendusel.

Eesti suurimate kinnisvarabüroode hulka kuuluv LVM tegutseb Eestis varsti juba 30 aastat. LVM Kinnisvara teenindab kliente lisaks Tallinnale ka Pärnu, Tartu ja Kuressaare esindustes.

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×