LVM korraldab COVIDi tõttu suure tutvumisnädala privaatselt

Anette Välja 27. jaan. 2021

Nakkusohu maandamiseks pakub LVM Kinnisvara ajaloo suurimal tutvumisnädalal kõigile koduotsijatele privaatset teenindust.

“Meie tutvumisnädalal on müügis üle 1100 kodu, kuid tavaliste kliendipäevade asemel saab seekord iga koduotsija privaatse külastuse maakleriga,” rõhutas LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing. “Igal maakleril on kliendi jaoks kaasas ka maskid ja desovahendid, kuid lisaks tervise kaitsmisele kuulub ka kogu maakleri tähelepanu koduotsijale.”

Sel nädalal tutvustab LVM Kinnisvara Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares kokku 1140 kampaaniahinnaga kodu. Tutvumisnädalal esitletakse esmakordselt ka uusarendused Tallinnas ja Pärnus, aga ka aastakümnete esimest uut ja ülisäästliku kortermaja Raplas.

“Kokku on kampaaniahindadega müügis kortereid, eramuid ja ridaelamubokse väljas 136 miljoni euro eest,” täpsustas Saksing. “Sügisesel tutvumisnädalal müüsime igas tunnis ühe kodu.”

Tutvumisnädal on mugav võimalus tutvuda korraga enamiku kinnisvaraobjektidega ning saada kohapeal infot finantseerimise, hindamise ja maaklerteenuste kohta.

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×