Pakume bürooruume põhimõttel “kõik ühes hinnas” pakettidena

Ingmar Saksing 15. apr. 2009

Pakutavad 3 paketti on koostatud Pärnu ettevõtete peamisi suurusi ja vajadusi arvestades ning vastavad 20 m², 30 m² ja 40 m² suurustele büroodele.

Alates tänasest alustame büroopindade pakkumist Papiniidu 5 asuvas Sillakeskuses põhimõttel „kõik ühes hinnas” pakettidena.

Paketi maksumused lähtuvad bürooruumide suurusest ning need sisaldavad kogu tarbitavat elektrit, kütet, vett, hooldus-, haldus-, valve-, üldruumide koristamistasusid ja kulutusi inteneti püsiühendusele.

Selliselt välja pakutud pakettide eeliseks üürnikele on lihtsus kulude planeerimisel ja teiselt poolt üürileandja tihedam seotus ning suurem motiveeritus kõrvalkulude vähendamiseks. Sillakeskuses pindade üürimine paketipõhiselt tähendab sisuliselt seda, et üürnik tasub vaid lepingusse märgitud summa.

Lisaks 3-le välja töötatud põhipaketile on võimalik pakkuda ka lahendusi suuremat büroo- või teeninduspinda vajavatele ettevõtetele.

Kolmest eraldi hoonest koosnev Silla keskus on 2008 a. valminud kaasaegne 269 parkimiskohaga ärilinnak üldpinnaga 17300 m².

Täpsema info leiab aadressilt www.lvm.ee/sillakeskus

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×