Pakume Pärnu (suve)kodusid superhindadega! Suvekampaania käigus saab hinna pakkuda ka ostja ise!

Ingmar Saksing 2. juuni 2008

Tänasest koostöös Hansapangaga algava ja suve lõpuni kestva Pärnu (suve)kodude müügikampaania suurimad allahindlused ulatuvad meil kuni 35%´ni.

(Suve)kodude ja soodustuste arv ei ole aga lõplik, sest superhindadega pakkumisi lisandub iga päev ning need lisame kodulehele jooksvalt. Seega tasub tulla vaatama meie kodulehele iga päev, kui soodsaks on muutunud hinnad.

Samaaegselt on avatud meie kodulehel ka uus keskkond, kus ostjal on võimalus lihtsalt teda huvitavale (suve)kodule ise hinnapakkumine teha. Hinnapakkumise tegemiseks tuleb sisestada kontaktandmed ning pakutav hind. Pärast pakkumise tegemist kuvatakse see kodulehel ja edastastatakse omanikule. Kui pakkumine on sobiv sõlmitakse kirjalik kokkulepe. Kui pakkumine on madal, jääb pakkumine siiski kodulehel nähtavaks, kui viimane kõrgeim pakkumine. Selline läbipaistev süsteem võimaldab huvilistel saada hea ülevaate, kes, millal ja millele on pakkumise teinud ja kas teda huvitav objekt pakub huvi veel kellegile. Loomulikult võib pakkumise teha traditsiooniliselt, helistades maaklerile, kes selle siis omanikule edastab.

Kellel aga (suve)kodu valik veel tegemata on, sellel tasub osaleda suvekampaania käigus toimuvatel ebatavaliselt suvistel kliendipäevadel…

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×