Pärnu eluasemeturg täieneb: sarikapidu promenaadi äärses rannavillas

LVM Kinnisvara 8. sept. 2023

Pärnu ülipopulaarsesse piirkonda rannapromenaadi äärde, aadressile Mai 73, kerkiv 10 korteriga villa ehitus on jõudnud sarikapeoni. LVM Kinnisvara juhatuse liikme Ingmar Saksingu sõnul aitab selliste uute kvaliteetse arhitektuuri ning teostusega hoonete lisandumine kuurortlinna kinnisvarahuviliste fookuses hoida. 

“Kaugeltki kõik pole majainimesed ja kaugeltki kõigil ei ole aega tegeleda oma maja hoidmisega, kuid kodutunne seostub ikka aia ja rohelusega,” selgitas LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing Mai tänaval valmiva maja kontseptsiooni. “Ehitame seetõttu koduemotsiooni kõrgelt hindavale ostjale väikese villa tüüpi kortermaja suurde aeda, peaaegu kesklinna, kuid keset loodust.” Saksingu sõnul sobivad tulevikumajaks Aed nimetatud hoonesse rajatavad kodud eeskätt nõudlikule inimesele, kes hindavad kodu miljöö kõrval ka liikumisvõimalusi, head arhitektuuri ja kvaliteetset siseviimistlust.

 Madal villa sobitub oma modernse, kuid vaoshoitud arhitektuuri ja kõrghaljastusega Pärnu rannapiirkonna miljöösse. Mai 73 on kolmekorruseline 10 elukorteriga ligi 700 m² suuruse suletud netopinnaga villa. Kümnest elukorterist kuuel on avarad terrassid, ülejäänutel rõdud; villa juurde kuulub ka turvaline privaatparkla ja panipaigad. Korterite hind jääb vahemikku 195 000 kuni 370 000 eurot. Hoone arhitektid on Hardi Lehemaa ja Helle-Ann Urgard arhitektuuribüroost Pind.

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×