Pärnu rannapromenaadi ääres osteti pooled korterid enne ehituse algust

Harold Kiisler 9. nov. 2021

Rannaniidu kodud

Ehituse alguseks leidsid Pärnu rannapromenaadi äärde kerkivas ülisäästlikus elurajoonis ostja juba pooled korterid.  

Novembri alguseks, mil Papiniidu tänaval algas Rannaniidu Kodude ehitus, oli ostetud või broneeritud 12 korterit 23st. “A-energiaklassiga pere- ja külaliskorterid looduskaunis kohas kõnetavad nii koduotsijaid kui üüriinvestoreid,” selgitas LVM Kinnisvara vanemmaakler Eve-Mai Kiisler.

Kiisleri kinnitusel põhjustas suurt huvi ka külaliskorterite põud Pärnus, mille leevendamisele on Rannaniidu Kodude puhul mõeldud. Hoones asub kümme äripinnana registreeritud külaliskorterit ja 13 perekorterit. “Külaliskorterite puudus annab tunda igal suvel, tänavu kerkisid suuremate külaliskorterite üürid 15 000 euroni kuus,” rõhutas Kiisler. “Üüriinvestorile on rannarjaooni korter kõige õigemas asukohas üldse, valik ulatub väikestest kahetoalistest kuni avara kolmetoaliseni.”

Rannarajooni, promenaadi äärde kerkivad Rannaniidu Kodud sobivad kaasaegsele nõudlikule inimesele, kes hindab nii miljööd kui liikumisvõimalusi. Miston Capitali rajatav kolmekorruseline hele maja sobitub modernse ja vaoshoitud olekuga rannapiirkonda, pakkudes elanikele kvaliteetsetest materjalidest loodud maitsekaid kodusid. Ehitusfirma Rivest OÜ alustas ehitusega 1. novembril, maja valmib järgmisel sügisel.

Arendaja Miston Capital on Eesti kapitaliga loodud arendusettevõte, mis keskendub kortermajade ja äripindade rajamisele.

Allikas: Postimees

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×