Pärnu rannapromenaadi ääres saab nurgakivi pere- ja üürikorterite arendus

Harold Kiisler 10. dets. 2021

Detsembri keskel saab nurgakivi Pärnu rannapromenaadi äärde kerkiv ülisäästlik Rannaniidu Kodude elurajoon.

Rannaniidu Kodude arenduses müüdi või broneeriti enam kui pooled korterid juba enne nurgakivi asetamist. “Kliendile on turvalisem osta kodu arenduses, kus ehitus juba käib,” selgitas LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing. “Paljude kavandatud arenduste puhul, kus töö veel ei käi, toob ehitushindade kiire kasv ilmselt kaasa arenduse teadmata ajaks ootelepanemise.”

Rannaniidu Kodude arenduses kerkib looduskaunisse mereäärsesse piirkonda 23 A-energiaklassiga pere- ja külaliskorterit, mis kõnetavad nii koduostjat kui üüriinvestorit. Arvestades Pärnu teravat üürikorterite põuda on kümme korteriomandit üüriinvestorile mõeldes registreeritudki äripinnana.

“Külaliskorterite puudus annab tunda igal suvel, tänavu kerkisid suuremate külaliskorterite üürid 15 000 euroni kuus,” rõhutas Saksing. “Üüriinvestorile on rannarajooni korter kõige õigemas asukohas üldse, valik ulatub väikestest kahetoalistest kuni avara kolmetoaliseni.”

Rannarajooni, promenaadi äärde kerkivad Rannaniidu Kodud sobivad kaasaegsele nõudlikule inimesele, kes hindab nii miljööd kui liikumisvõimalusi. Miston Capitali rajatav kolmekorruseline hele maja sobitub modernse ja vaoshoitud olekuga rannapiirkonda, pakkudes elanikele kvaliteetsetest materjalidest loodud maitsekaid kodusid. Ehitusfirma Rivest OÜ alustas ehitusega 1. novembril, maja valmib järgmisel sügisel.

Arendaja Miston Capital on Eesti kapitaliga loodud arendusettevõte, mis keskendub kortermajade ja äripindade rajamisele.

Pidulik nurgakivi asetamine toimub 15. detsembril kell 12 Pärnus, aadressil Papiniidu 54.

Vaata arenduse veebilehte siit.

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×