Pärnu uusarendus meelitab kodulinna tagasi kolima

LVM Kinnisvara 21. juuni 2022

Nõudlikule koduostjale loodud Liiva Kodude arenduses Pärnu jõe ja mere vahel oli tänaseks sarikapeoks ära ostetud või broneeritud juba üle poole valmivatest korteritest.

“Müügitempo kinnitab, et kvaliteetsete ja heas asukohas kodude järele valitseb nõudlus ka kinnisvara- ja ehitussektori jaoks erakordsetel aegadel,” tõdes arendaja LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing. “Tähelepanuväärne on, et ostjate seas on mitmeid tagasipöörduvaid pärnakaid.”

Pärnu südalinna ajaloolisesse miljöösse sobitatud kaasaegsest kolmekorruselisest elamust aadressil Liiva 17 saab kodu 20 perele, tänase sarikapeo hetkeks oli saadaval veel üheksa korterit. Miljöösse sobivalt viilkatusega elamut ilmestab puitfassaad ja katuse väljaehitused, puitaknad ja rõdude väljaehitused. Pea kõigil korteritel on rõdu või terrass. Keldrita hoone panipaigad on lahendatud eraldiseisva abihoonega.

Saksingu kinnitusel tõestab Liiva Kodude näide ehitushindade kontrollimatu tõusu ja materjalide tarneraskuste ajal, kui olulised on stabiilsed ja usaldusväärsed partnerid. “Tähtajaks valmimine on praegu pigem erand kui reegel,” nentis Saksing. “Meie saame tänu usaldusväärsetele koostööpartneritele kinnitada, et kodud valmivad lubatud ajaks detsembris ja kokku lepitud hinnaga.”

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×