Pärnu võõrustab Eesti parimaid noori võistlustantsijaid

Ingmar Saksing 26. mai 2010

Sel pühapäeval saab Pärnu Spordihoones näha Eesti võistlustantsu tulevikku. Revalia Tantsukool ja selle Pärnu osakond korraldavad Lastekaitsepäevale pühendatud tantsuvõistluse „Tähtede turniir”.

Sel pühapäeval tasub kindlasti kiigata Pärnu Spordihalli, Riia mnt.129, sest juba kell 10 algaval võistluspäeval näeb tantsupõrandal nii kuni seitsme aastasi mudilasi kui ka veidi vanemaid tantsusportlasi. Võistluse 21-te erinevasse kategooriasse on registreerunud üle 200 tantsupaari.

„See võistlus on mõeldud neile noortele võistlustantsijatele, kes on tantsinud vaid mõned aastad. Kuna Lastekaitsepäev on ukse ees, siis tahtsime toreda ja sõbraliku tantsuturniiri korraldada just neile, kes on Eesti tantsu tulevik, kelle tähelend algab ilmselt alles mõne aasta pärast,” räägib võistluse peakorraldaja ja Revalia Tantsukooli juhataja Merle Klandorf.

Võistluse algus on kell 10.30 ja orienteeruv lõpp kell 21.00.

Pärnus on Revalia Tantsukool tegutsenud 8 aastat. Siit on välja kasvanud mitmekordne Eesti meister ja riiki Maailma ning Euroopa Meistrivõistlustel esindav Kristiina Prants (partner Robert Veskus). Täna teevad aga ilma ja esinevad Juunioride vanuseklassis tantsivad pärnakad Artjom Garbunov – Eliisa Abramova, kes saavutasid 2009. a. nii Eesti Karikavõistluste edetabeli võidu kui ka Eesti Meistrivõistlustel kuldmedali.

Revalia Tantsukool on vanim (1957. a. asutatud), liikmeskonna poolest suurim ja tulemuste poolest üks edukaim tantsukool/klubi Eestis.

Tähtede turniir 2010

Loe pühapäeval toimuva kohta lisa siit 

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×