Pealinna kinnisvara on liiga kallis? Vaata, milliseid kauneid ja perspektiivikaid kodusid võib leida Harjumaalt

Harold Kiisler 6. dets. 2021

Tallinna kinnisvara on kallim kui iial varem ning nagu sellest veel ei piisaks, on ka müügis olevaid objekte võrreldes varasemate aegadega vähem. Vaatasime ringi kinnisvaraportaalides ja noppisime Harjumaalt välja mõned stiilsed ja perspektiivikad elamised, mis ei jää pealinnast väga kaugele.

Armas maamaja Jõelähtme vallas

Sambu küla asub Tallinnast ca 30 kilomeetri kaugusel ning vahemaa läbimiseks sõiduautoga kulub ca 25 minutit. Maamajast kahe kilomeetri kaugusel asub Raasiku, kus on olemas poed, rongijaam, lasteaed ja kool — ühesõnaga kõik eluks vajalik. Maamajas on ruutmeetreid 112,6, lisaks on võimalik ehitada välja teine korrus ( 50 m2) ja maakividest küün (165, 6m2). Maja on seest ilusasti liivapritsiga puhtaks tehtud ja juba osaliselt renoveeritud. Väljast vajab maja veel korralikult kõpitsemist, kuid kui pisut tööd ja vaeva näha, saab pilkupüüdva klaasverandaga majast kindlasti aasta kodu tiitli vääriline pärl!

Vaata pakkumist siit 

 

2. Majaosa Laitse lossi endises aidahoones

Kui suured perekorterid pealinnas ei mahu eelarvesse ja mõne korrastamist vajava maakodu remontimine ei tule samuti kõne alla, on heaks lahenduseks renoveeritud majaosa Laitse lossi lähistel. 112 ruutmeetrisesse korterisse võib kohe sisse kolida ning oma maitse järgi sisustada. Elamine paistab silma massiivsete paekiviseinte ja avara planeeringuga. Kolme magamistoaga korteri juurde kuulub ka pisike maalapp, kus suvel terrassielu nautida ning lilli ja maitsetaimi kasvatada.

Vaata pakkumist siit

 

3. Suur korter mereranna läheduses

Lohusalu poolsaarelt leiab 4-toalise avara korteri, mille juurde kuulub ka rõdu. Korteri planeering kulgeb läbi maja ning avar klaasitud rõdu avaneb hommikupäikese suunal. Hommikohvi juurde võib nautida kaunist vaadet männimetsale ja kuulata linnulaulu. Lähedusse jääb mererand.

Vaata kuulutust siit

Allikas: Delfi Moodne Kodu

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×