Pildid: 5 mikrokorterit Tallinnas vähem kui
50 000 €-ga

Harold Kiisler 2. sept. 2020

Mikrokorterid on muutunud populaarseks nii investorite, tudengite ja väiksemat elamist otsivate inimeste seas. Tutvu 5 erineva mikorokorteriga allpool.

E. Vilde tee 90 mikrokorter Mustamäel

 

Mustamäel, E. Vilde tee 90 on äsja renoveeritud armas 16.20 m², 1-toaline stuudiokorter, mis asub 5. korrusel ning on päikesepoolne, seega soe ja valgusküllane. Korteris on esik, avatud köögiga elutuba ja wc/ vannituba. Uus omanik saab kaasa ka kogu korteri sisustuse.

Vaata pakkumist siit

Kopliranna 41 mikrokorter Põhja-Tallinnas

Kopliranna 41 tänaval on müügis 16.10 m², 1-toaline kõrge laega korter, mis sobib suurepäraselt väljaüürimiseks või koheseks sissekolimiseks.
Korter asub 1914. aastal ehitatud Bekkeri laevatehase tööliskasarmus, mis on omapärane hoone, sest on alles jäänud ainsana omataoliste hulgas. Väärtust lisab ka see, et säilinud on algne maht ja plaanilahendus.

Vaata pakkumist siit

Uus-Maleva 7 mikrokorter Põhja-Tallinnas

Uus-Maleva 7 tänaval Põhja-Tallinnas on müügis renoveeritud 16.20 m², 1-toaline korter, mis on valgusküllane ja soe. Korteris on esik, avatud köögiga elutuba, wc ja vannituba. Hinna sees on köögimööbel koos tehnikaga, lisaks ka pesumasin.
Vahetus läheduses asuvad toidukauplus, lasteaed, Tallinna Kunstigümnaasium, Põhja Spordihoone ning ka Stroomi rand on jalutuskäigu kaugusel.

Vaata pakkumist siit

Uus-Maleva 7 mikrokorter Põhja-Tallinnas

Kompaktne korter Põhja Tallinna roheluses, Uus-Maleva 7 on puhtas ja uueväärses korras. Korteris on avatud elutuba/köök, esikus ruumi ka garderoobikapi jaoks. Vannituba on puhas ja samuti uueväärse dushinurga ja wc-ga.

Vaata pakkumist siit

E. Vilde tee 90 mikrokorter Mustamäel

1-toaline stuudiokorter Mustamäel, E. Vilde tänaval asub 4-korrusel, kuhu paistab õhtupäike.
Korteris on esik, avatud köögiga elutuba ja wc/ vannituba.
Vahetus läheduses asuvad lasteaiad, Maxima, Mustika Keskus ning Tallina Tehnikaülikool.

Vaata pakkumist siit 

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×