PILDID – 7 mõnusat mikrosuvilat, mis otsivad uut omanikku

Anette Välja 26. juuni 2020

Käes on puhkusteaeg ning inimeste huvi suvekodude vastu on tublisti kasvanud. Siin on seitse ägedat mikrosuvilat üle Eesti, mis on hetkel müügis.

Tammiste küla

Pärnu linnast kiviviskekaugusel asuvas Tammiste külas müüakse romantilist suvilat. Pärnu jõe kaldal asuva suvemaja kogupindala on 33,4 ruutmeetrit. Kahetoaline hoone asub 1055 ruutmeetri suurusel kinnistul.

Hoone on koheseks kasutamiseks valmis ning kogu sisustus jääb uue omaniku kasutusse. Majas on jooksev vesi, kanalisatsioon ja elekter. Elavat tuld ja soojust annab köögis pliit ja magamistoas kamin. Uuel omanikul tuleb kauni suvila eest välja käia 52 400 eurot.

Kargi küla

Sõrve säärel Kargi külas müüakse mõnusat suvekodu. 1609 ruutmeetri suurusel kinnistul paikneb kaks hoonet. Esimene neist on 20 ruutmeetri suurune eluhoone. Hoone esimesel korrusel asub eluruum koos väikese kööginurgaga. Teisele korrusele on sisse seatud hubane magamistuba. Teine kinnistul asuv hoone on pisike saunamaja.

Eluhoone on ühendatud elektrisüsteemiga, tänu millele saab hoones ka jahedamal ajal elada. Vett saab kinnistu keskel olevast kaevust. Keha kergendamiseks on teistest majadest natukene eemal üles seatud kuivkäimla. Armsa suvekodu eest tuleb uuel omanikul välja käia 22 000 eurot.

Allikas: kodustiil.postimees.ee

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×