Saaremaal on ühekorraga müügis mitu külalistemaja

Ingmar Saksing 16. aug. 2014

Kinnisvarakuulutusi lugedes võib viimaste päevade-nädalate jooksul täheldada mitmeid uusi müügiobjekte, mis seni on tegutsenud majutusasutustena. Seejuures on müüki tulnud just rohkem külalistemaju.

Nõnda on just viimasel ajal müüki pandud Kuressaare vanalinnas asuvad Villa Vallin ja Hammarimaja, aga ka näiteks luksuslik Nõmme Villa. Esimese eest küsitakse 179 000 eurot, teise eest 119 000 eurot ja kolmanda hind on 325 000 eurot.

Jätkuvalt on müügis Merineitsi hotell, majutuskoht Komandandi 4 Kuressaares, Järveääre tee 8 asuv majutusasutus Mändjalas ja Kase puhkeküla Karujärve lähedal, ent neid leiab veelgi.

Väga ühest põhjust, miks näiteks kolm esimesena mainitud objekti on üsna üheaegselt müüki pandud, LVM Kinnisvara maakleri Kaiti Enno arvates välja tuua ei saa. Tema sõnul on see olnud pigem juhus. Loe edasi saartehaal.ee

image

Kena koht sõpruskonnale: viie korteriga Villa Vallin oleks Kaiti Enno sõnutsi sobiv ka sõpraderingile, kellele meeldiks üheskoos puhata. Mitme pere peale majade ostmine on moodi tulemas ka Eestis. Foto: Irina Mägi

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×