Sarikapidu pidanud Tartu Fortuuna tänava elu- ja ärihoone kalleim korter maksab 699 000 eurot

LVM Kinnisvara 27. nov. 2023

Reedel peeti sarikapidu Tartus aadressil Fortuuna 27 ehitatavas 5,3 miljoni euro suuruse ehitusmaksumusega elu- ja ärihoones, mis peaks valmima järgmisel aastal.

Hoonesse kortereid müüv LVM Kinnisvara teatas, et A-energiaklassiga äri- ja korterelamu Fortuuna kvartalis on üldpinnaga 1262 ruutmeetrit. Hoone esimesel korrusel asuvad kolm viie meetri kõrguste lagedega äripinda. Majas on kokku 18 korterit, millest osade terrassid ja rõdud on vaatega Emajõele.

Vaade Fortuuna tänava kortermaja katuselt.

LVM Kinnisvara juhatuse liikme Ingmar Saksingu sõnul on tegu tõenäoliselt parima hetkel Tartus ehitusel oleva premium-elupindu pakkuva hoonega. Saksing märkis, et kõrgema korruse penthouse’i ostja saab pääsu otse liftist korterisse.

Maja kalleim korter ongi viimasel, viiendal korrusel asuv 127,7 ruutmeetrine korter, kus on neli tuba ja mille eest küsitakse LVMi kodulehel 699 000 eurot ehk 5474 eurot ühe ruutmeetri eest. Korter on korrusel ainus.

Hoone parkimiskohad on varustatud elektriautode laadimisvõimalusega, esimesel korrusel on panipaigad ja tulevase ühistu jaoks on katusele rajatud oma päikesepark.

Reedel peeti sarikapidu Tartus Fortuuna tänaval asuva kortermaja ehitusel.

Renderdus, kuidas maja järgmisel aastal valminuna välja võiks näha.

Hoone arendaja on 25aastase kogemusega Apeki Investeeringud, ehitust teostab Fortuuna 27/29 OÜ.

Allikas: Ehitusleht

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×