Startisime täna suurima kampaaniaga Saaremaa kinnisvaraturul.

Ingmar Saksing 5. mai 2008

Suurim kampaania koostöös Nordea Pangaga startis Saaremaal ligi 4 miljoni kroonise kogusoodustusega ning kodulaenu lõppintressiga al. 4,75 %.

Kuni jaanipäevani on Saaremaal meie poolt pakutavatel kinnisvaraobjektidel minimaalsed hinnad. Ülisoodsate kinnisvarahindadega pakkumisi on meil täna õhtuse seisuga 30 ja nende hinnad on kokku 4 343 300 krooni võrra tavapärasest soodsamad, mis teeb keskmiseks soodustuse suuruseks 144 000 krooni. Samas ei ole pakkumiste ja soodustuste arv lõplik, sest kampaaniahindadega pakkumisi lisandub iga päev ning need lisame kodulehele jooksvalt.

Heidi sõnul (Heidi on meie Kuressaare kontori juhataja) on täna peamine ostuotsust mõjutav tegur Saaremaal hind. „Soovimegi pakkuda suurt hulka minimaalsete hindadega kinnisvara, säästes nii ostjate aega, mis kulub tavapärastele hinnaläbirääkimistele,” lisas ta.

Nordea pakkumine tähendab meie klientidele Saaremaal lisaks kodulaenu lõppintressile al. 4,75 % ka 0.- kroonist lepingutasu. Samuti kulub eksperthinnangutele ligi poole vähem raha. Kokku võib minimaalselt arvestada 15 000.- väiksema laenukuluga.

Lisaks leppisime Nordea Pangaga kokku, et  laenutaotlusele saab  klient Saaremaal vastuse juba järgmisel tööpäeval.

Pärnus broneerisime 3 päeva jooksul 10% messipakkumistest, seega tasub meie kodulehele www.lvm.ee tulla iga päev.

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×