Suur-Jõekalda 2 näidiskorteri köögimööbel valitud!

Ingmar Saksing 17. märts 2010

Mõne nädala eest kutsusime virtuaalselt sisustama Suur-Jõekalda 2 näidiskorterit. Kuna köök on kodu süda palusimegi kõige pealt 01.03.10 kuni 14.03 meile teada anda milline köögimööbel kõige enam meeldib.

Selle kahe nädala jooksul üllatusime kahel korral. Esiteks seetõttu, et üritusel oli osalejaid kaugelt rohkem, kui me arvata/loota oskasime ning teiseks seetõttu, et üle poole osalejatest eelistas väga julget lahendust.

Kokku osales Suur-Jõekalda 2 näidiskorteri köögi virtuaalsel sisustamisel 936 inimest. Nagu öeldud oli vaieldamatu lemmik köögimööbel C (ehk köök pildil 3). Selle poolt andsid oma hääle 51% osalejatest. Teine pool häältest jaotus enam vähem võrdselt köögimööbli A ja B vahel.

Nagu kohe alguses lubatud lähevad loosi raskete valikute tegemise eest Spa Estonia lõõgastuspaketid. Sellenädalane loosimine toimub juba homme hommikul 8:15 Pärnu Raadio otse-eetris!

Näidiskorter aga pole veel valmis. Sisutamist vajavad ka elu- ja magamistuba. Täna valmisid Suur-Jõekalda 2 näidiskorteri elutubadest 3D vaated. Hinnangu nendele saab anda siin või meie  Facebook´i lehel.

Suur-Jõekalda 2 näidisköök

Suur-Jõekalda 2 näidiskorteri köögimööbel

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×