Suurel kööginädalal testivad tippkokad uuselamute kööke

Harold Kiisler 8. sept. 2020

Eesti esimesel Suurel kööginädalal panevad tippkokad proovile uute korterite koduköögid.

“Korteriköögist saab kodu süda vaid siis, kui ta on mõnus, ergonoomiline ja kvaliteetne,” rõhutas LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing. “See on esimene kord, kui kokad kutsututakse uusarenduste kööke testima, ja kokad on ausalt öeldes väga põnevil.”

Suurel kööginädalal ootavad kolm tippkokka külalisi uutes koduköökides Pärnu, Tartu ja Tallinna uuselamutes. Ka veebiülekandes jälgitaval sündmusel annavad kokad nõu köögi sisustamiseks ja kasutamiseks ning valmistavad koos külalistega ka igaüks ühe maitsva roa.

Köökide proovilepanek algab sel reedel kell 16 Pärnus, kui Pärnu Rannaraja korteri kööki testib Hedoni peakokk Marko Lumera. Laupäeval kell 12 katsetab Fotografiska peakokk Peeter Pihel Vana-Kalamaja 6/8/10 korteri kööki. Järgmisel kolmapäeval kell 16 valmistab kuue restorani omanik ja peakokk Joel Ostrat Tartus Kurrikoffi maja (Jaama 71) koduköögis vaatajatega sinimerekarpe ja seenerisottot.

Saksingu kinnitusel kipuvad arendajad praegu võistlema tasuta asjades, mis korteriga kaasa antakse. “Tasuta köök on üks tavalisemaid lubadusi, aga köögil ja köögil on määratu vahe,” rõhutas Saksing. “Eriti tasuta asjade puhul tasub üle vaadata, mis ta tegelikult väärt on. Selleks tõime köökidesse tippkokad.”

Suurele kööginädalale registreerumiseks ja veebiülekandes ühiskokkamise jälgimiseks leiab infot aadressil https://www.lvm.ee/suur-kooginadal.

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×