Suve suurim tutvumisnädal toob kinnisvaraturule rekordarvu pakkumisi ja allahindlusi

Ingmar Saksing 4. juuni 2018

Korraldame 4.-10. juunini Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares tutvumisnädala, kus esitleme seitsme päeva jooksul ligi 500 erihinnaga kodu. Uksed on avatud tutvumisnädalal kokku enam kui 1,8 miljonit eurot soodsamad hinnad saanud kinnisvaraobjektil.

Sadade järelturu korterite, ridaelamute ja eramute kõrval tutvustame lisaks uusarendusi. Tutvumisnädalal on võimalik broneerida erihinnaga kodu Tallinnas, Soo 7, Vääna 3, Vana-Kalamaja 23/25, Harjumaal, Saku vallas, Õie tee 5 ja Pärnus, Ringi 60, Malmö 23, Suur-Jõekalda 2, Suur-Sepa 26, Kuninga 24, Tiiru 4, Ringi 1, Pärnumaal, Tammiste külas, Orava tee 12 ning Tartus, Kitsas 5.

Tutvumisnädal on mugav võimalus tutvuda korraga enamiku kinnisvaraobjektidega ning saada kohapeal infot finantseerimise, hindamise ja maaklerteenuste kohta. Märtsis toimunud tutvumisnädalal külastas kampaanialehte 38 615 potentsiaalset ostjat, korraldasime 549 tutvumisõhtut, mida külastas 257 peret, kes ostsid 58 kodu 4 181 640 euro väärtuses.

Tutvumisnädala kinnisvaraobjektidele on omapoolse finantseerimispakkumise teinud Swedbank, SEB, Luminor ja Coop Pank ning finantseerimise alast nõu saab kõikidel kinnisvaraobjektidel kohapeal.

Erihinnaga pakkumised leiad siit

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×