Suvepealinna kõige kaunimad ja ägedamad kodud, mis uut omanikku otsivad

Anette Välja 20. juuni 2019

Kes sätib end suvehooajaks maale, kes aga unistab pisut pulbitsevamast elust kuurortlinnas. Pärnu on igal juhul koht, kuhu peaaegu iga eestlane suve jooksul vähemalt korra satub ja miks mitte omada suvekodu just selles kaunis linnakeses? Vaatasime ringi kinnisvaraportaalides ja uurisime, millise laheda elamise võib Pärnusse soetada.

Katusekorter ajaloolises majas, 164.90 m2, 316 000 eurot

Ajaloolise 1694 a ehitatud hoonetekompleksi peamajas asub läbi 2 korruse muinasjutuline katusekorter, mis võlub põneva planeeringu ja originaaldetailidega. Elutuba kõrgub läbi kahe korruse ning vanad katusetalad ja uhke mantelkorsten annavad ruumile mõnusalt ajastutruu hõngu.

Teisel korrusel asuvad kaks tõeliselt suurt magamistuba ja trepihall, mis sobiks ka külalistetoaks või kabinetiks.

Avar vannituba mõjub nagu muinasjutuline kaader mõnest filmist.

Kolm maja ühel krundil, 145.00 m2, 395 000 eurot

Kui oled mõelnud sõpradega kamba peale laheda suvituskoha osta või plaanid turismiäriga tegeleda, siis Pärnu südalinnas on ühele hoovile mahutatud kolm maja, mis on tõelised pärlid nii seest kui väljast. Suuremas elamises on köögiga elutuba, kaks magamistuba ja duṥiruum-wc. Teisel korrusel lisaks üks kaldseintega ruum. Väikesesse palkmajja kuulub avatud köök-elutuba ja duṥiruum-wc. Stuudio stiilis lehtlas on köök-tuba ja sanitaarruum. Lisaks kuulub majade juurde privaatne hooviala, päikesepoolsed terrassid ja autodele varjualune.

Majaosa Pärnu rannarajoonis, 84.5 m², 89 900 eurot

Pisut soodsamast hinnaklassist leiab renoveeritud ja oma hoovialaga majaosa, kust rand jääb vaid lühikese jalutuskäigu kaugusele. Müüdav majaosa hõlmab kogu teise korruse ning elamise juurde kuulub ka rõdu.

Majja kuulub kolm tuba, köök ja vannituba. Elutoas loob hubasust kaunis Tulikivi kamin.

Allikas: moodnekodu.delfi.ee

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×