Parim võimalik hind, lühima võimaliku ajaga.

Ingmar Saksing 9. dets. 2008

Tänastele ostjatele pakuvad enim huvi uued või endisest madalama hinnaga kinnisvarapakkumised. Sellepärast oleme turule toonud programmi, mille raames pakume kõikidele oma lepingulistele klientidele võimalust tagada maksimaalne ostjate tähelepanu.

Kuidas meie Uus! ja Uus hind! programm töötab?

  1. Hindame. Meie kasutada on kõikide müügitehingute andmebaas.
  2. Lepime kokku müügiga seonduva. Korraldame nii, et turuletoomiseks oleks valitud parim aeg. Näiteks näitab meie kogemus, et parimad ajad esimese kliendipäeva korraldamiseks on õhtud ja nädalavahetused. Nõuandeid leiab ka siit.
  3. Alustame müügiga. Kõik uued pakkumised leiab 2 nädala jooksul meie kodulehe www.lvm.ee esilehelt. Ühes kuus külastab meie kodulehte sama palju inimesi, kui elab pooles Pärnus või pisut rohkem, kui elab Kuressaares. Samuti tõstame uued pakkumised esile ajalehereklaamides ja portaalides www.city24.ee, www.kv.ee, www.ekspresskinnisvara.ee, www.ikodu.ee, www.soov.ee, www.kuldnebors.ee, www.kinnisvaraturg.ee, www.delfi.ee ja maailma suurimas kinnisvaraportaalis www.enormo.com
  4. Korraldame kogu müügi. Lepime kokku külastused, tutvustame pakkumist, peame läbirääkimisi, korraldame kodulaenu taotlemise, lepime kokku aja tehinguks ja vara loovutamiseks.

Mis see maksab?

Sisaldub tavapärases maaklertasus.

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×