Viis väga hea hinnaga suvituskorterit Eesti kuurortlinnades

Evelin Pärtna 26. mai 2021

Kõige mugavam suvepuhkus on selline, kus sa ei pea mässama maja ja aia eest hoolitsemisega, vaid peatud muretult mugavas korteris, käid ujumas ja õhtul restoranis söömas. Sellepärast otsisimegi teile kokku viis väga hea hinnaga korterit Eesti menukamates suvituspiirkondades.

Selliseid suvituskortereid on ka väga hõlbus välja üürida, kui parajasti pole endal mahti suvitama minna. Niisiis tasub kaalumist igal juhul.

Väike suvekodu Pärnus, 24 900 eurot

Pärnus Ülejõel on renoveeritud majas müüa väike, suvitamiseks täpselt sobiv korter. Pinda on korteris pisut alla 20 ruutmeetri. Eluruumist pääseb terrassile, lisaks on korteris pesuruum ja WC.

Mõnus korter Haapsalus, 38 500 eurot

Täielikult renoveeritud korter asub viiekorruselises majas, mida samuti veel sel aastal renoveerima hakatakse. Hea võimalus muretuks suvitamiseks kaunis Haapsalus.

Kahetoaline korter Kuressaares, 44 000 eurot

Kuressaare vanalinnas on müüa kahetoaline ja ligi 50-ruutmeetrine ahiküttega korter. Korter on täielikult renoveeritud ja väga huvitava planeeringuga.

Merelähedane korter Narva-Jõesuus, 30 700 eurot

Kahetoaline renoveeritud korter asub küll nõukaaegses kortermajas, aga väga mere lähedal. Ida-Virumaa areneb üha ja sellega koos ka Narva-Jõesuu, nii et tasub mõelda siia kinnisvara soetamisele, kuni hinnad veel madalamapoolsed.

Korter Viljandi vanalinnas, 37 000 eurot

Viljandi on juba vanast ajast teada-tuntud mõnus suvitamiskoht. See vanalinnas asuv korter sobib suvepuhkuse veetmiseks suurepäraselt, kuigi vajab esmalt pisut remonti.

 

Allikas: Geenius

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×