72 tundi korteri müügiks!

Ingmar Saksing 20. apr. 2009

72 tundi kestev kliendipäev on nagu iga teine LVM Kinnisvara poolt korraldatav kliendipäev, ainult selle vahega, et see kestab 3 ööpäeva järjest.

Potentsiaalsed kliendid on teretulnud päeval ja öösel. Nende 3 päeva jooksul ei ole mittesobivat aega – kell 23 õhtul või kell 5 hommikul – igal ajal on võimalik müüdava korteriga tutvuda, sest nende 3 ööpäeva jooksul on meie maakler kogu aeg kohal tutvustamaks Pärnu südalinnas, Jalaka 10-26 asuvat uut korterit!

Mis teeb selle sündmuse eriliseks?

3 ööpäeva jooksul on võimalik kliendipäeva internetis veebikaamera vahendusel pidevalt jälgida! Samuti saab toimuvat kommenteerida LVM Kinnisvara blogis, lugeda üritusest Orkut´s LVM Kinnisvara kommuunis või säutsuda toimuvast Twitteris.

Miks LVM Kinnisvara seda teeb?

Meile makstakse selle eest, et me müüme kinnisvara, mitte ei hoia seda müügis. Me ei hädalda, et ajad on rasked ja midagi ei toimu. Meile meeldib teha asju esimesena – selline kinnisvaraalane eksperiment on Eestis esmakordne.

Kus kliendipäev toimub?

Kliendipäev toimub Pärnus, Jalaka 10 korter 26. Kliendipäeva on võimalik jälgida internetis aadressil https://www.lvm.ee/jalaka kommenteerida blogis www.lvm.ee/blog, lugeda üritusest Orkutis LVM Kinnisvara kommuunis või jälgida säutse www.twitter.com/lvmkinnisvara.

Millal kliendipäev algab?

Kliendipäev toimub pausideta nii ööl kui päeval 07. maist kella 10:00 kuni 10. maini kella 10:00.

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×