Pärnu jõe ääres sai nurgakivi ülisäästlik Bremeni Kodude arendus

Harold Kiisler 2. märts 2022

Pärnus pandi täna nurgakivi promenaadi äärde kerkivale Bremeni Kodude arendusele.

LVM Kinnisvara teatel võtavad kesklinna vahetusse lähedusse, promenaadi äärde kerkivad kolm kaasaegset kortermaja jõeäärsest elukeskkonnast maksimumi. “See on kodukoht aktiivsele inimesele, kes hindab ligipääsu nii südalinna võimalustele kui loodusele,” selgitas LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing. “Seetõttu oli nurgakivi asetamiseks korteritest ära ostetud või broneeritud juba pooled.”
Väikestes, jõerannale sobivates majades on igal kodul kas terrass või suur rõdu, et jõe ääres elamisest maksimum võtta. Enamikust korteritest avaneb otsevaade jõele, otse koduaiast pääseb Jaansoni terviserajale. Kesklinna vahetusse naabrusse kerkivad Bremeni Kodud asuvad Pärnu südalinnast veerandi ning rannarajoonist pooletunnise jalutuskäigu kaugusel.

Arhitektuuribüroo Korrus loodud kolm puhta disainiga ja moodsat kortermaja sobivad oma kolme korruse, heledate krohvpindade ja puitlaudisega suurepäraselt ümbritseva roheala ning eramutega. Sisearhitekt Aivar Mühlbachi loodud sisustus rõhutab avarust ning räägib kaasaegsest ja nõudlikust maitsest.

Bremeni Kodude kolme majja rajatakse kokku 28 ühe- kuni neljatoalist korterit. Kõigil korteritel on terrass või rõdu, mõnel korteril ka saun, kodusid ümbritseb viljapuuaed. Hoonete ees on jalgrataste lihtsamaks hoiustamiseks lukustatavad jalgrattamajad. Arendaja Miston Capital on Eesti kapitaliga loodud arendusettevõte, mis keskendub kortermajade ja äripindade rajamisele.

Vaata ka arenduse veebilehte

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×