Pärnu jõe ääres toimus ülisäästlike Bremeni Kodude sarikapidu

Harold Kiisler 9. juuni 2022

Eile toimus Pärnus, Rääma 9, 9A ja 11 korterelamute sarikapidu, millega tähistati Bremeni Kodude maksimaalse kõrguse saavutamist.

LVM Kinnisvara teatel võtavad kesklinna vahetusse lähedusse, promenaadi äärde kerkivad kolm kaasaegset kortermaja jõeäärsest elukeskkonnast maksimumi. “See on kodukoht aktiivsele inimesele, kes hindab ligipääsu nii südalinna võimalustele kui loodusele,” selgitas LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing. “Seetõttu oli sarikapeo toimumise ajaks müümata vaid neli korterit.”
Väikestes, jõerannale sobivates majades on igal kodul kas terrass või suur rõdu, et jõe ääres elamisest maksimum võtta. Enamikust korteritest avaneb otsevaade jõele, otse koduaiast pääseb Jaansoni terviserajale. Kesklinna vahetusse naabrusse kerkivad Bremeni Kodud asuvad Pärnu südalinnast veerandi ning rannarajoonist pooletunnise jalutuskäigu kaugusel.

Arhitektuuribüroo Korrus loodud kolm puhta disainiga ja moodsat kortermaja sobivad oma kolme korruse, heledate krohvpindade ja puitlaudisega suurepäraselt ümbritseva roheala ning eramutega. Sisearhitekt Aivar Mühlbachi loodud sisustus rõhutab avarust ning räägib kaasaegsest ja nõudlikust maitsest.


Bremeni Kodude kolme majja rajatakse kokku 28 ühe- kuni neljatoalist korterit. Kõigil korteritel on terrass või rõdu, mõnel korteril ka saun, kodusid ümbritseb viljapuuaed. Hoonete ees on jalgrataste lihtsamaks hoiustamiseks lukustatavad jalgrattamajad. Bremeni Kodude kogumaksumuseks kujuneb ligi neli miljonit eurot Arendaja Miston Capital on Eesti kapitaliga loodud arendusettevõte, mis keskendub kortermajade ja äripindade rajamisele.

Vaata ka arenduse veebilehte https://lvm.ee/bremenikodud/

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×