Pärnus jõudsid müüki esimesed jõeäärsed miljöökorterid

Harold Kiisler 9. aug. 2021

Pärnus tuli müüki esimene spetsiaalselt jõeäärsesse keskkonda sobitatud kolmest väikesest kortermajast.

LVM Kinnisvara maakleri Jane Riidametsa kinnitusel võtavad kesklinna vahetusse lähedusse, Rääma tänavale kerkivad Bremeni Kodud jõeäärsest elukeskkonnast maksimumi. “Pärnu jõe suudme ligidal, promenaadi ääres pole kodukoht, kus ümbrust läbi kitsa korteriakna vaadata,” rõhutas Riidamets. “Väikestes, jõerannale sobivates majades on igal kodul kas terrass või suur rõdu, et jõe ääres elamisest parim võtta.”

Arhitektuuribüroo Korrus loodud kolm puhta disainiga ja moodsat kortermaja sobituvad oma kolme korruse, heleda plaatfassaadi ja puitlaudisega suurepäraselt ümbritseva roheala ning eramutega.

Läbimõeldud projekt, suured klaaspinnad, maa- ja katuseterrassid ning suured rõdud tagavad elanikele parimad vaated. “Iga maja üheksast korterist kuuest avaneb otsevaade Pärnu jõele,” märkis Riidamets. “Kuigi majade juurde kuuluvad ka parkimiskohad ning sõidukitega pääseb ligi Rääma tänavalt, pääsevad Bremeni Kodude elanikud ka otse koduaiast jõeäärsele Jaansoni terviserajale.”

Sisearhitekt Aivar Mühlbachi loodud sisustus rõhutab avarust ning räägib kaasaegsest ja nõudlikust maitsest.

Kesklinna vahetusse naabrusse kerkivad Bremeni Kodud asuvad Pärnu südalinnast veerandi ning rannarajoonist poole tunnise jalutuskäigu kaugusel.

Bremeni Kodude kolme majja rajatakse kokku 28 ühe- kuni neljatoalist korterit. Kokku rajatakse kolmes majas 28 korterit. Kõigil korteritel on terrass või rõdu, mõnel korteril ka saun, kodusid ümbritseb viljapuuaed. Hoonete ees on jalgrataste lihtsamaks hoiustamiseks lukustatavad jalgrattamajad.

Arendaja Miston Capital on Eesti kapitaliga loodud arendusettevõte, mis keskendub kortermajade ja äripindade rajamisele.

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×