Tule osale virtuaalselt näidiskorteri sisustamisel ja võida korter suvel Pärnus!

Ingmar Saksing 1. märts 2010

Jaanuaris allkirjastasime Pärnus, Suur-Jõekalda 2 asuva korterelamutearenduse müügiks maaklerteenuste raamlepingu. Korterid on seal kõik valmis, aga sisustamata on näidiskorter.

Täna on korteri sisustamine keerulisem, kui kunagi varem, sest vaatamata langenud hindadele on valikuvõimalus isegi suurem. Et korterist saaks näidiskodu, on meil vaja valikute tegemisel sinu nõuandeid!

Korter A18 on täna veel täitsa tühi. Sinu abiga loodame selle aprilliks sisustada. Sisustamist vajavad köök, elu- ja magamistuba. Paljudest võimalustest oleme teinud Sirvose´ga  eelvaliku, millest said omakorda 3D fotod. Selleks, et me teaks, milline nendest lahendustest sulle kõige rohkem meeldib, peaksid sina oma lemmikule Facebook´is kolm tilka verd andma ehk seal oma lemmik köögi, elu- või magamistoa lahenduse foto juures “Like/Meeldib” nuppu vajutama. Teine võimalus on oma arvamusest teada anda Suur-Jõekalda 2 kodulehel. Enim meeldinud köögi, elu- ja magamistoa lahendus lähebki töösse!

Nõuannete jagamisel on sulle abiks alljärgnev graafik:
01.03.10 .. 14.03.10 – anna meile teada, mille köök sobiks kõige paremini
14.03.10 .. 21.03.10 – anna meile teada, millist elutuba sina eelistad
21.03.10 .. 28.03.10 – anna meile teada, milline on sinu lemmik magamistuba

Kui kõik läheb plaanipäraselt on aprilli alguseks näidiskorter valmis!

Kuidas näidiskorterit enim hääli kogunud lahendustega sisustatakse ning milline terviklik lõpptulemus välja näeb, saad näha veebikaamera vahendusel 24/7 siit.

Ja nüüd kõige tähtsam! T  eame, et valikute tegemine on raske ning uute ideede kogumiseks peab lõõgastuma! Selleks loosime iga nädal kõigi meile nõu jagavate fännide vahel välja Spa Estonia lõõgastuspaketid nende termides. Võitjate nimed anname teada siin ja siin.

Kõige vastupidavamate fännide vahel loosime aga välja suveks kodu Pärnus*!

* 2-toaline möbleeritud korter Pärnus 30. Rahvusvaheliste Hansapäevade ajaks loositakse välja kõigi köögi, elu- ja magamistoa lahenduste osas nõuandeid jaganud fännide vahel. Loosimine toimub sisustatud näidiskorteris mitte hiljem kui 15. aprill 2010.

Suur-Jõekalda 2-A18 köök ilma köögimööblita

Suur-Jõekalda 2-A18 köök ilma köögimööblita

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×